Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi wirtualnego biura w Krakowie


Pakiet usług wirtualnego biura

Wirtualne biuro to coraz bardziej popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców (sprawdź: Wirtualne biuro co raz bardziej popularne wśród przedsiębiorców). Sama decyzja o podjęciu współpracy z e-biurem nie wystarczy, potrzebny jest wybór odpowiedniego, dostosowanego indywidualnie pakietu usług.

Jak wybrać pakiet usług wirtualnego biura?

Zapewne początkujący przedsiębiorcy wybiorą jak najtańszy pakiet. Jednak nie będzie to do końca trafna decyzja. Najtańszy pakiet często oznacza, że pewne czynności będą nadal leżeć po stronie przedsiębiorcy, jak np. dojazd do biura w celu odbioru poczty. A przecież wybór wirtualnego biura, ma jak najbardziej ograniczyć formalności związane z obsługą firmy, prawda?

Szerszy pakiet usług jest rozwiązaniem dla firm, którym zależy na pozyskaniu kompleksowej obsługi sekretarskiej, w tym skanowania i przesyłania korespondencji czy odbierania telefonów. Ponadto wybierając szeroki pakiet usług właściciel firmy ma możliwość pozyskania obsługi księgowej lub prawnej, jeśli podejmie współpracę z e-biurem oferującym takie usługi.

Jaka jest cena pakietu usług wirtualnego biura?

Cena usługi wirtualnego biura zależna jest pakietu, który wybierze klient i okresu płatności. Najczęściej występuje prosta zależność: im dłuższy okres płatności tym niższa cena miesięcznej obsługi.