Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi wirtualnego biura w Krakowie


Co mają wspólnego coworking i wirtualne biuro?

Coworking z angielskiego znaczy tyle co „wspólne pracowanie”. Ten rodzaj pracy na Zachodzie zyskał dużą popularność wśród wolnych strzelców, w Polsce dopiero staje się modny.

W coworking'u ludzi łączy wspólna praca, a także przestrzeń biurowa. Każdy ma swoje biurko, krzesło, dostęp do Internetu, drukarki oraz faksu. W grupie mogą współpracować przedstawiciele różnych branż, bez konieczności pracy na etacie. Każda osoba szanuje pracę innej, co stanowi wielką zaletę tego rozwiązania i pozwala na zwiększenie motywacji zespołu.

Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule co mają wspólnego coworking i wirtualne biuro, można powiedzieć, że bardzo wiele. Skorzystanie z usług wirtualnego biura pozwala specjalistom na duże oszczędności. Przestrzeń biurowa wykorzystywana przez zespół może zostać wynajęta, nie musi być jej własnością. W ten sposób ograniczają oni koszty wynajmu lokalu biurowego i nie muszą ponosić żadnych wydatków na umeblowanie, czy comiesięcznie koszty utrzymania biura. Ponadto przestrzeń i miejsce do pracy, a nawet siedziba mogą zostać zarejestrowane w prestiżowej lokalizacji, co na pewno pozwoli przyciągnąć wielu klientów.