Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi wirtualnego biura w Krakowie


Wirtualne biuro - wynajem, prowadzenie, opłaty.

Rozpoczynając prowadzenie swojego biznesu warto wziąć pod uwagę kwestię wirtualnego biura. Jest to zdecydowanie tańsza opcja niż wynajmowanie biura, z wielu względów m.in. nie trzeba zatrudniać dodatkowych pracowników. Wynajmując zwykłe biuro należy płacić rachunki za media, zatrudnić pracowników obsługujących telefony, pocztę itp. a dodatkowo ponosić koszty, które są uzależnione głównie od m2.

Z tytułu wirtualnego biura również pobierane są opłaty, których wysokość zależy od wybranego pakietu. Jednak są to kwoty zdecydowanie mniejsze niż za wynajęcie tradycyjnego biura.
Przykładowo za pakiet podstawowy wirtualnego biura, w którego skład wchodzi rejestracja firmy pod adresem usługodawcy oraz odbieranie korespondencji, należałoby zapłacić w granicach od 45 do 100 zł + VAT za miesiąc. Istnieje również możliwość wynajmu gabinetu czy też sali konferencyjnej jednorazowo, bez konieczności wynajmowania biura i ponoszenia comiesięcznych opłat. Wtedy koszta są znacznie niższe, ponieważ dokonuje się opłaty za godzinę wynajmu. Cena wynajmu sali konferencyjnej zależy od wyposażenia danej sali. W tej sytuacji płacimy tylko za to, co jest nam niezbędne.


Warto zainteresować się tą możliwością, gdyż umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy nowym przedsiębiorcom, którzy podczas zakładania firmy spotkają się z wieloma innymi wydatkami, które są priorytetem do prawidłowego funkcjonowania biznesu.